אודות


חברת ווין ארט יוצקת תכנים רבי משמעות לתחום האלומיניום ומגדירה מחדש את מפת הבנייה היוקרתית בישראל. החתירה למצוינות מובילה את ווין ארט כחברה המובילה בתחום האלומיניום והעץ משולב אלומיניום, הן עבור מגורי יוקרה והן עבור השוק הפרטי.
המדיניות המתווה את דרכה של החברה מושתתת על התפיסה כי אין אתגר שלא ניתן להתאים לו מענה אופטימלי ואין חלון שלא ניתן להגשים!
וכך, במקצוענות וביצירתיות מעוררות השראה, ווין ארט פורצת את מסגרות החשיבה הסטנדרטיות וטווה כל חזון לתוך כל דלת וחלון.

ווין ארט, רואה עצמה כמחויבת למתן שירות המבוסס על איכות, יעילות ומקצועיות ללא פשרות, תוך הקפדה על עמידה ברמה הטכנית ובתקנים הגבוהים ביותר.

באמצעות שילוב מושכל ומעמיק של טכנולוגיות חדשניות עם יכולות אנוש רבות מעוף, אנשי המחלקה הטכנית של החברה מפתחים ופותרים כל דרישה של אדריכל. כך נהנים לקוחות החברה מפתרונות יצירתיים בהתאמה אישית ללא כל מגבלות סטנדרט, מביצוע מיידי של שינויים המתבקשים במהלך הבנייה, ומיתרונות ייחודיים רבים בעלי ערך-מוסף, הממצבים את ווין ארט ברמה שונה לחלוטין משל מתחריה.

המיומנות והמקצועיות, הניסיון והכרת השוק לעומקו מאפשרים לווין ארט לבנות מערך מקיף ואיכותי ההולם את הדרישות הייחודיות והמשתנות של כל לקוח ולקוח.

ווין ארט לוקחת אותך לעולם שלם של אפשרויות, פתרונות, איכות, עיצובים, צבעים וגימור מדהים עד לפרט הקטן ביותר.

עם היכולות, הידע, והמשאבים העומדים לרשותה, ווין ארט פתוחה לכל רעיון וערוכה לספק לכל לקוח פתרון אישי מיטבי בהתאם לצרכיו – חלונות, דלתות, פתרונות הצללה איכותיים, SKY LIGHT ועוד מוצרים, כיד הדמיון הטובה עליכם...

ווין ארט מייצרת סדרה של מוצרים משולבי עץ בפנים ואלומיניום בחוץ. המיזוג ההרמוני בין יופיו של העץ בתוך הבית לבין איכות ועמידות האלומיניום מחוץ לבית מניב מוצר נדיר ברמת האמינות, העיצוב והגימור שלו.


ווין ארט הינה הבחירה של לקוחות פרטיים רבים. הצלחתה של החברה נשענת על, תגובה מהירה לצורכי השוק המשתנים, איתור ופיתוח טכנולוגיות חדשות לצד שדרוג המשאבים הקיימים, עלויות בקנה מידה הוגן ובעיקר – הקפדה על שירות אישי וליווי צמוד ללקוחות לכל אורך הדרך, גם לאחר מסירת הבית, במטרה להבטיח את שביעות רצונם של לקוחותיה.

הנכם מוזמנים לבקר במפעלנו באור עקיבא ובו אולם תצוגה של כ-300 מ"ר המכיל מבחר גדול של מוצרים: אלומיניום, עץ משולב אלומיניום,מוצרים מעץ גושי, מוצרי שוקו (SCHUCO)גרמניה, הצללות, תריסים וכמובן כל הסדרות והמוצרים של חברת קליל.